Партнери


AGROLEGION-LOGOТовариство з обмеженою відповідальністю «АГРО ЛЕГІОН» було створено на початку 2000 року.

Основний напрямок діяльності товариства був визначений як торгівля високоякісним насінням вітчизняних та іноземних виробників.

Основний девіз компанії: «Забезпечити потребу українського сільськогосподарського виробника високоякісним насінням за Європейськими стандартами!»

 

Імперія-АгроНа сьогодні представництва компанії розташовані у всіх областях України. 150 фахівців нашої компанії завжди готові надати високоякісні та корисні консультації сільгоспвиробнику з усіх питань щодо ведення аграрного бізнесу.

«Імперія-Агро» — офіційний дистриб’ютор всіх світових компаній-виробників високоякісного посівного матеріалу та засобів захисту рослин.

Завдяки правильному та ефективному менеджменту, добре налагодженій системі в роботі, високій кваліфікації працівників, компанія «Імперія-Агро»  стала за короткий термін одним з найбільших дистриб’юторів у сфері засобів захисту рослин, насінні польових культур та добрив на українському ринку.

 

АгробонусКомпанія «АГРОБОНУС» постійно намагається покращити ваші результати за допомогою тільки найкращогопосівного матеріалу. Так як ми співпрацюємо з компаніями, що мають великий досвід в вирощуванні гібридів пшениці,кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої, тому ми завжди можемо порекомендувати тільки найкращі сорти зернових культур,ячмінь, ціна якого завжди радує доступністю, а також інокулянти для сої для вашого господарства.